fbpx
чистка обличчя чистка обличчя чистка обличчя

Чистка обличчя в Рівному

27 черв.

Шкіра – як персик! Про такий комплімент мріє кожна жінка. Володарки чистої, рівної шкіри, як правило, почуваються впевнено в соціумі, завойовують серця чоловіків без особливих зусиль. Відомо, що на стан шкіри впливає багато факторів: фізіологічні проблеми, психологічний стан, спосіб життя тощо. Не всім вдається дотримуватися правильного раціону харчування, уникати шкідливих звичок, бути спокійним у стресових ситуаціях. За перших ознак запалень на шкірі обличчя, появи зморшок ми намагаємося всі ці проблеми маскувати за товстим шаром кремів (інколи недоречно провокуючи нові висипання і запалення) – не завжди правильно використовуємо декоративну косметику.

А як же зробити правильно, так, щоб шкіра нам «подякувала» своїм сяянням, чистотою та молодістю?

 

Очевидно, відповідь однозначною не буде, тим більше, що існує цілий алгоритм дій у правильному догляді за шкірою різних типів, віку. І, беззаперечно, ідеальним є перший крок – звернення до спеціалістів, які працюють у клініках краси. В м.Рівне це досвідчений лікар дерматолог-косметолог Соколовська Наталья Петрівна

 

Після консультації Вам запропонують один з надсучасних способів очищення шкіри обличчя: ультразвукову чистку обличчя (ультразвуковий пілінг) та карбокситерапію.

 

Ультразвукова чистка обличчя - одна з найпопулярніших процедур у косметології. Ультразвукові хвилі здійснюють очищувальний, відлущувальний, оздоровчий вплив, при цьому не травмуючи і не пошкоджуючи шкіру.

 

Процедура ультразвукового пілінгу не має обмежень у віці. Якщо Ви потребуєте очищення верхнього шару епідермісу, видалення акне і зайвого шкірного жиру – ця процедура саме для Вас, адже показами її застосування є жирна шкіра з камедонами, акне і постакне, себорея, пострубцеві зміни, гіперпігментація, зморшки, куперозна та чутлива шкіра.

 

Чистка обличчя проводиться як із лікувальною метою, так і просто для очищення шкіри. Результатом такої процедури є покращення мікроциркуляції, зменшення набряків, зникнення комедонів та сальних пробок, звужуються пори, покращується тонус, шкіра стає сяючою, ніжною та оксамитовою.

 

Завдяки ультразвуковій чистці обличчя відбувається глибоке проникнення активних речовин косметичних засобів у шкіру обличчя.

 

Отже, якщо доглядати за шкірою обличчя – то неодмінно треба починати з її очищення. Якщо очищати – то з застосуванням усього сучасного обладнання і досвіду професіоналів. Саме все це пропонує «Центр пластичної хірургії та лазерної косметології», що в Рівному. Із нашою підтримкою Ви будете красиві, а отже, упевнені в собі!

 

Super User

Nam turpis orci, consectetur vel accumsan sed, condimentum at sapien. Nunc ut egestas neque, eu hendrerit lacus. Suspendisse fermentum congue dui nec fringilla. Duis volutpat nunc lectus. Suspendisse potenti. Suspendisse egestas venenatis nunc. Donec at laoreet lacus.

www.joomdev.com

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.