fbpx
масаж шкіри обличчя масаж шкіри обличчя масаж шкіри обличчя

Чудовий масаж шкіри обличчя

Масаж обличчя (якщо дуже хочеться, щоб шкіра обличчя сяяла)

Усі процедури для догляду потребують регулярності. Не секрет, що навіть скальпель хірурга не усуне проблему миттєво. Тому, якщо хочете завжди виглядати свіжою і відпочилою, регулярно робіть нескладний масаж шкіри обличчя.

Найперше варто скористатися будь-яким живильним кремом-флюїдом, який нанести на шкіру обличчя, поплескуючи кінчиками пальців по ньому. Масажуйте шкіру в напрямку скронь та лінії підборіддя, рухаючись від центру до контурів обличчя.

Наступний рух (схожий на цифру 8) допоможе підготувати Вашу шкіру до напруженого дня. Лівою рукою на лівій частині обличчя й правою рукою на правій окресліть півколо від краю підборіддя до лоба, використовуючи всю довжину пальців. Таку ж техніку застосуйте для масажу зони навколо очей. Проте тут варто виконувати акуратні точкові натискання: розташуйте великі пальці на верхній частині вилиць, потім указівними пальцями проведіть широке коло по контуру очей, рухаючись від внутрішнього кутка ока через брову в бік вилиці й завершуючи масаж у зоні під очима.

І наостанок – масажний рух, схожий на цифру 9. Розташуйте великий і вказівний пальці вздовж зовнішнього контуру обличчя й легенько намалюйте цифру 9, рухаючись угору в бік очей, вилиць та завершуючи областю вилиць.

Ці нескладні рухи – чудовий масаж шкіри обличчя, і коли робити їх регулярно – свіжість і готовність до нового дня буде стовідсотковою.

Super User

Nam turpis orci, consectetur vel accumsan sed, condimentum at sapien. Nunc ut egestas neque, eu hendrerit lacus. Suspendisse fermentum congue dui nec fringilla. Duis volutpat nunc lectus. Suspendisse potenti. Suspendisse egestas venenatis nunc. Donec at laoreet lacus.

www.joomdev.com

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.