fbpx

Все про зменшення живота

18 трав.

Абдомінопластика - це хірургічна корекція фігури в зоні живота та талії. Суть операційного втручання зводиться до висічення шкірно-жирового фартуха: живіт стає підтягнутим, покращується тонус передньої черевної стінки, формується нова лінія талії. Існує ряд причин для появи зайвого жиру в зоні живота, але практично будь-яку з них можна вирішити через хірургічне втручання.

Жир на животі: причини появи у жінок та чоловіків

Поширені причини зайвого жиру на животі включають в себе:

  • 1. Погане харчування

Цукрова їжа, наприклад торти та цукерки, а також напої, такі як газована вода та фруктовий сік, можуть викликати збільшення ваги та зменшити здатність людини спалювати жир. Дієти з низьким вмістом білка і високим вмістом вуглеводів також можуть вплинути на вагу. Білок допомагає людині відчувати ситість довше, а люди, які не включають пісний білок у свій раціон, зазвичай їдять більше.

  • 2. Відсутність фізичних навантажень

Якщо людина споживає більше калорій, ніж спалює, вона набирає вагу. Неактивний спосіб життя ускладнює позбавлення людини від зайвого жиру, особливо навколо живота.

  • 3. Стрес

Люди часто тягнуться до їжі, щоб розслабитися, коли відчувають стрес. Кортизол змушує ці зайві калорії залишатися навколо живота та інших ділянок тіла для подальшого використання.

  • 4. Поганий сон

Коротка тривалість сну пов’язана зі збільшенням споживання їжі, що може відігравати певну роль у відкладенні жиру на животі. Недостатня кількість сну також потенційно може призвести до нездорової харчової поведінки, наприклад, емоційного харчування.

Вправи для зменшення живота

Ось декілька простих вправ, з яких можна розпочати свою боротьбу з зайвою вагою.

Вправа «Вакуум»

Ця дихальна вправа допомагає скоротити поперечні м'язи живота, у результаті вони «горять». Встаньте прямо, поставте ноги на ширині плечей, покладіть руки на стегна і трохи нахиліться вперед. Повільно робіть глибокий вдих через ніс, набравши максимально можливу кількість повітря. Далі - потужний видих, якомога сильніше втягніть і притисніть стінки живота до спини. Затримайтеся у цій позиції на 15-20 секунд, повторіть 3-5 підходів.

Планка

У положенні упор на прямих руках зробіть пряму лінію від шиї до куприка. Ноги мають бути прямі. Вправа виконується не лише на початку, а й наприкінці комплексу за одним підходом по одній хвилині.

Ножиці

Лежачи на спині, руки витягуємо вздовж корпусу. Прямі ноги піднімаємо над підлогою в рухах, що схрещуються. При цьому поперек не має відриватися від підлоги.

Дієти для зменшення живота

Забрати жирові відкладення в області талії не вийде без перегляду меню. Будь-яка програма харчування для схуднення живота має прицільну дію і працює локально, коригуючи саме «рятувальний круг» на боках.

Увага! Задуматися про дієту потрібно, якщо обсяг талії перевищує 80-88 см у жінок та 90-102 см у чоловіків залежно від зростання. Нормальним вважається співвідношення обсягу талії до зросту менше 0,5 для чоловіків та жінок. Тобто талія має бути меншою половини зросту людини. Якщо талія ширша за стегна, зміною раціону не обійтися - терміново до записуйтеся на прийом! Щоб схуднути в талії, їжте ягоди, фрукти та овочі, що не містять крохмалю. Введіть у раціон цілісні злаки, страви з риби та морепродуктів, пісне м'ясо, сир. Як перекус вживайте горіхи, насіння, нежирні молочні продукти. Замініть тваринні жири олією. Намагайтеся виключити зі свого раціону такі продукти:

    • алкоголь;
    • копченості;
    • спреди та маргарин;
    • солодощі, борошняне;
    • смажена їжа;цукор;
    • солодкі напої, у тому числі фруктові соки та газування;
    • каші швидкого приготування.

Записатися на консультацію з приводу зменшення живота до лікаря Тарасюка у Рівному

Можливо, ви вже пробували всі вищенаведені поради, однак нічого не допомогло? Не в усіх випадках фізичні вправи та дієта можуть дати тіло вашої мрії, однак вихід в такій ситуації все одно є: звернення до спеціалістів. Для повної консультації з приводу зменшення живота ви можете подзвонити нам за номером на сайті, або ж просто заповнити форму нижче: наші консультанти самі зроблять дзвінок та дадуть відповідь на всі запитання. Спробуйте новітні методи зменшення живота, можливо, це саме те, що вирішить вашу проблему. Подивитися на результати операцій ви можете в інстаграмі клініки.


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.