fbpx
Септопластика у м. Рівне - Записатися на виправлення перегородки носа у МЦ лікаря Тарасюка

Септопластика у Рівному: ціни, запис на прийом, показання

Викривлення переділки (перегородки) носу - одна з найбільш розповсюджених набутих або вроджених аномалій носової порожнини. Згідно зі статистикою, значна частина дорослого населення зіштовхується з даною патологією. Єдине вирішення проблеми - операція з виправлення носової перегородки.

Чому переділка викривляється та як це лікується

Носова переділка - це кістково-хрящова структура, вкрита слизовою оболонкою, яка розділяє ніс на праву і ліву долі. Під час росту та розвитку лицевого скелету людини внаслідок набутих травм носа переділка може деформуватися, набуваючи "С" або "S" подібної форми, що призводить до появи утрудненого дихання, а в подальшому - до розвитку різних захворювань дихальної системи.

Що потрібно робити?

В даному випадку необхідна септопластика - операція, що виправляє форму переділки носа, основним завданням якої є відновлення життєво важливої функції - функції дихання.

Звернутися до лікаря-отоларинголога необхідно, якщо:

  • Відчуваєте утруднення носового дихання;
  • Страждаєте хронічним синуситом, хронічним ринітом;
  • Надокучає хропіння;
  • Наявна схильність до частих носових кровотеч.

Як виправляють перегородку носа

В ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» для проведення корекції переділки носу спеціалісти зробили вибір на користь ендоскопічного методу операції. Ендоскопічну септопластику в Рівному ми проводимо всередині носової порожнини, застосовуючи ендоскоп, який виводить на монітор зображення всього процесу хірургічного втручання. Це забезпечує безпомилково точні рухи хірурга, мінімалізує пошкодження хрящів та оточуючих тканин, значно зменшує ризик виникнення набряків та синців на обличчі.

На відміну від ринопластики, виправлення перегородки носа проводять не з естетичних, а з медичних міркувань. Разом з тим, ці дві операції часто доповнюють одна одну.

Зазвичай, операцію на переділці носа проводять під місцевою анестезією. Триває втручання 30-45 хв. На одну добу в ніс вставляються м'які еластичні тампони, а сам пацієнт залишається на стаціонарі під наглядом медичного персоналу клініки. Наступні 10-15 днів важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря - це пришвидшує процес відновлення в післяопераційному періоді.

Виправлення перегородки носа в Рівному: як записатися, ціни

Якщо вам необхідно записатися до лікаря-отоларинголога на консультацію у Рівному, ви можете зробити це за номером +380 (98) 610-84-61, або заповнивши та надіславши онлайн-заявку на цьому сайті. Ціни на септопластику та інші послуги ви можете дізнатися у нашого адміністратора за вказаним номером. Також рекомендуємо відвідати нашу сторінку в Instagram, та переглянути результати виправлення перегородки носа, зробленого в “Медичному центрі лікаря Тарасюка”.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.