fbpx
Септопластика у м. Рівне - Записатися на виправлення перегородки носа у МЦ лікаря Тарасюка

Септопластика у Рівному: ціни, запис на прийом, показання

Викривлення переділки носу - одне з найбільш розповсюджених захворювань носової порожнини.
Виходячи з статистики,більша частина всього дорослого населення зіштовхується з даною патологією.

Носова переділка - це кістково - хрящова структура,вкрита слизовою оболонкою,яка розділяє ніс на праву і ліву долі. Під час росту та розвитку лицевого скелету людини,внаслідок набутих травм носа переділка може деформуватися, набуваючи "С" або "S" подібної форми, що призводить до появи затрудненого дихання, а в подальшому-до розвитку різних захворювань дихальної системи.

Септопластика - операція, що виправляє форму переділки носу,основним завданням якої є відновлення життєво важливої функції - функції дихання.

Звернутися до лікаря отоларинголога необхідно, якщо:  

  • відчуваєте затруднення носового дихання;
  • страждаєте хронічним синуситом,хронічним ринітом;
  • надокучає храп;
  • маєте схильність до частих носових кровотеч.

В медичному центрі ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» для проведення корекції переділки носу спеціалісти зробили вибір на користь ендоскопічного методу операції. Ендоскопічну септопластику проводять всередині носової порожнини, застосовуючи ендоскоп, який виводить на монітор зображення всього процесу хірургічного втручання. Це забезпечує безпомилково точні рухи хірурга, мінімалізує пошкодження хрящів та оточуючих тканин, значно зменшує ризик виникнення набряків та синців на обличчі.

На відміну від ринопластики,операцію септопластики проводять не по естетичним, а по медичним показам. Разом з тим, ці дві операції часто доповнюють одна одну.

Зазвичай, операцію на переділці носу проводять під місцевою анестезією. Триває втручання 30-45хв. На одну добу в ніс вставляють м'які еластичні тампони та залишають пацієнта в стаціонарі під наглядом нашого медичного персоналу. Наступні 10-15 днів важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря-це пришвидшує процес відновлення в післяопераційному періоді.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.