fbpx
Кислотні пілінги

Кислотні пілінги

Пілінг - косметична процедура,яка призводить до злущення верхніх шарів шкіри та стимуляції регенеративних процесів в ній.


Найбільш вдалий час для пілінгу в наших широтах- період з жовтня до кінця березня, коли сонячне проміння малоактивне і його вплив на шкіру мінімальний. 

Поверхневі кислотні пілінги - універсальний засіб позбутися ороговілих клітин,а разом з ними пігментних плям, наслідків акне і дрібних зморшок.У більш зрілому віці  регулярні пілінги допоможуть зберегти пружність та еластичність шкіри, вирівняти рель'єф, зменшити глибину зморшок.

На особливу увагу заслуговують комбіновані пілінги трихлороцтової кислоти - вони працюють в більш глибоких шарах дерми.


Сьогодні фахівці медичного центра ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» з успіхом  практикують пілінг TC Plus - яскравий приклад неінвазивної регенерації дерми на основі стабілізованої ТСА, мигдалевої та коєвої  альфа-гідроксикислот. Іноваційна формула забезпечує стабілізацію ТСА завдяки поєднанню в препараті сильного та слабкого кислотного коктейлю,дозованого і змішаного стехіометричним способом, це і робить пілінг безпечним та ефективним, не викликаючи при цьому постпілінгової реакції на шкірі. 

ТС Plus - універсальний догляд за шкірою різних вікових категорій,не має сезонних обмежнь, дає миттєвий ефект, неболючий, відсутній реабілітаційний період, що особливо важливо для соціально активних людей.

Рекомендований курс пілінгу TC Plus - 3-5 процедур з інтервалом 10-14 днів. З часом програму можна повторювати (враховуючи вік, стан шкіри та інші фактори).

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.