fbpx

Видалення грижі

Грижа - це отвір або "слабке" місце в м'язах передньої черевної стінки - так звані "грижові ворота", - через яке під шкіру виходять органи або жирова тканина. В результаті утворюється помітна підшкірна опуклість, а тканини, що виходять в грижовий мішок, здавлені та завдають болю і дискомфорту. Найчастіше через грижові ворота випадають петлі кишківника.

Показання для видалення грижі

Грижа завдає болю та дискомфорту, деякі хворі відчувають, що щось вийшло назовні чи відчувають відчуття розриву. Інші симптоми:

    • відчуття тиску на передню черевну стінку;
    • біль та печіння;
    • відчуття ослабленості;
    • опуклість може з'являтися при кашлі, чханні, напруженні і зникати в положенні лежачи;
    • при напруженні, кашлі, піднятті тяжкості біль посилюється.

Реабілітація після видалення грижі

Відновлення після такої операції вимагає небагато часу, якщо її проведено сучасними методиками. Зокрема, у разі лапароскопічного видалення грижі. Після оперативного втручання хворому необхідно пройти незначний курс реабілітаційних процедур для відновлення нормальної функціональності та працездатності. При цьому, пацієнт може залишити медичний центр на другий день після проведення операції. Найчастіше реабілітація займає від 7 до 10 днів, залежно від складності вихідного стану хворого та його показників після операції.

Протягом усього періоду реабілітації пацієнт знаходиться під постійним контролем працівників медичного центру лікаря Тарасюка. Для максимально комфортного перебування в клініці передбачені зручні палати, облаштована та відгороджена власна територія з бесідками та доріжками для прогулянки на свіжому повітрі. Переглянути фото медичного центру та території навколо можна на цьому сайті.

Видалення грижі у Рівному: ціни, як записатися на прийом

Медичний центр лікаря Тарасюка пропонує безкоштовну консультацію та якісне проведення операції з видалення грижі у Рівному. Залишилися питання? Подзвоніть нам за номером+380 (98) 610-84-61 або +380 (97) 91-90-303, отримайте безкоштовну консультацію та дізнайтеся ціни на видалення грижі. Також ви можете залишити онлайн-заявку нижче. Результати операцій з видалення грижі можна подивитися на нашій інстаграм-сторінці.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.