fbpx
Ліпосакція живота та ніг у м. Рівне: записатися на прийом, дізнатися ціни у МЦ лікаря Тарасюка

Ліпосакція живота та ніг у Рівному: ціни, запис на прийом, показання, консультація

В результаті перенесеної вагітності та постійних коливань ваги жіночий живіт постійно змінюється. На ньому можуть з’явитися зайвий жир, розтяжки (стриї), дряблість, обвислості та інші візуально неприємні явища, яких хочеться позбутися. Повернути пружність і звабливий вигляд допоможе спеціальна хірургічна процедура - ліпосакція живота та ніг.

Ліпосакція - що це

Ліпосакція – це пластична естетична операція, яка коригує контури тіла шляхом усунення жирових відкладень. Вона проводиться на різних частинах тіла з метою скоригувати обсяги. Ліпосакція з 2015 року входить до трійки найпопулярніших пластичних операцій у США та Європі.

Розрізняють ліпосакцію живота, ніг, стегон, сідниць, рук, шиї, щік та інших частин тіла. Найчастіше проводять ліпосакцію з метою відкоригувати контур фігури. Хтось хоче прибрати «галіфе» або відкладення жиру на бічній поверхні стегон, а хтось хоче зменшити живіт, що випирає, або усунути друге підборіддя.

Крім цього, вважається, що ліпосакція – жіноча операція. Насправді її роблять і чоловікам.

Ліпосакція для всіх: мета, показання

З бажанням мати ідеальну фігуру в наш медичний центр ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» звертаються як жінки, так і чоловіки, котрі знаходяться у відносно хорошій спортивній формі, але занепокоєні надмірною кількістю жирових відкладень в зоні живота або ніг. Важливо відзначити, що ліпосакція - це не миттєве схуднення чи альтернатива дієтам. Головна ії мета - корекція, повернення плаского та рівного живота.

Показання до ліпосакції живота та ніг:

  • Складки шкіри;
  • Шкірно-жировий "фартух";
  • Підшкірно-жирові складки;
  • Надлишки підшкірно-жирової клітковини, тулубу та кінцівок;
  • Корекція фігури.

Як записатися на прийом у Рівному

Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка" пропонує якісні послуги з покращення зовнішності у Рівному. Не можете вирішити, чи потрібна вам ліпосакція? Подзвоніть нам за номером +380 (98) 610-84-61 або+380 (97) 91-90-303, отримайте безкоштовну консультацію та дізнайтеся ціни на ліпосакцію. Також ви можете залишити онлайн-заявку нижче. Приклади ліпосакції в нашій клініці можна подивитися в інстаграмі.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.