fbpx
Пластика живота (абдоменопластика) у м. Рівне - ціни операції зі зменшення живота у МЦ лікаря Тарасюка

Пластика живота (абдомінопластика) у Рівному: ціни, як записатися, показання

В результаті перенесеної вагітності та постійних коливань ваги жіночий живіт постійно змінюється. На ньому можуть з’явитися розтяжки (стриї), дряблість, обвислості та інші візуально неприємні явища, яких хочеться позбутися. Повернути пружність і звабливий вигляд животу допоможе спеціальна хірургічна процедура - абдомінопластика у Рівному.

Абдомінопластика - що це

Абдомінопластика (пластика живота) - це оперативне втручання з метою корекції форми живота, видалення зайвої жирової тканини (зменшення живота), моделювання талії. Під час проведення операції видаляється не тільки жир з ділянки живота, але й перерозтягнута надлишкова шкіра, а також:

  • Укріплюються м'язи передньої черевної стінки;
  • Забираються стриї, рубці та шрами;
  • Видаляються пупкові, пахові та післяопераційні грижі, якщо такі мають місце бути.

Іноді абдомінопластика супроводжується ліпосакцією передньої черевної стінки. В такому випадку ліпосакція є підготовчим етапом до основної процедури.

Пластика живота для всіх: мета, показання

З бажанням мати ідеальний живіт в наш медичний центр ТОВ «Медичний центр лікаря Тарасюка» звертаються як жінки, так і чоловіки, котрі знаходяться у відносно хорошій спортивній формі, але занепокоєні надмірною кількістю жирових відкладень в зоні живота. Важливо відзначити, що пластика живота - це не миттєве схуднення чи альтернатива дієтам. Головна ії мета - корекція, повернення плаского та рівного живота.

Показання до пластики живота:

  • Складки шкіри;
  • Шкірно-жировий "фартух";
  • Дряблість та ослаблення м'язів передньої черевної стінки;
  • Дряблість та провисання шкіри живота, стриї, рубці.

Абдоменопластика проводиться під загальним наркозом. Тонкий косметичний шов накладають в нижній частині живота - це приховує момент виконання операції, при необхідності паралельно проводять пластику пупкової зони. Пластика живота - технічно найбільш складна операція. Такі операції проводять тільки спеціалісти екстра-класу, хірурги з великим досвідом роботи.

Абдомінопластика: як записатися на прийом у Рівному

Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка" пропонує вашій увазі послуги з покращення зовнішності, у тому числі і пластику живота. Взнати ціни на абдомінопластику та записатися на прийом до лікаря ви можете за телефоном +380 (98) 610-84-61 або +380 (97) 91-90-303, а також залишивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Контакти”. Приклади адмінопластики клініки ви можете подивитися у нашому Інстаграмі.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2022 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.