fbpx
Лазерне лікування хронічного тонзиліту

Лазерне лікування хронічного тонзиліту

Хронічний тонзиліт - стан піднебінних мигдалин, при якому на фоні зниження місцевого імунітету відбувається періодичне їх запалення, мигдалини стають постійним вогнищем інфекції з хронічною алергізацією та інтоксикацією організму. Захворювання часто зустрічаються як у дорослих, так і у дітей. Розвитку хронічного запального процесу мигдалин сприяють:

  • часті ангіни (гострий тонзиліт);
  • утруднене носове дихання;
  • викривлення переділки носу;
  • гіповітаміноз;
  • аденоїди у дітей.

На початковій стадії захворювання підлягає лікуванню, проте, якщо неодноразове проведенння консервативного лікування не покращило стану мигдалин і мигдалини перестають нормально функціонувати, стають джерелом постійної небезпеки розвитку інфекції в організму, лікування хронічного тонзиліту потребує хірургічного підходу.

До останніх десятиліть ефективних методів оперативного лікування цієї патології, недивлячись на широкий ринок медичних послуг, було не так вже й багато. Але з початком активного застосування лазерних технологій в медицині лікування хронічного тонзиліту успішно проводиться за допомогою лазерної терапії.

Піклуючись про здоров'я своїх пацієнтів, використовуючи всі якісні властивості лазерного випромінювання в нашому медичному центрі застосовують кілька методів видалення мигдалин СО2 лазером, і залежить це від того, як в цілому проходить захворювання, та місця зосередження інфекціі: 

  • радикальна тонзилектомія - повне видалення мигдалин;
  • лазерна абляція (часткове видалення) - видалення ураженої ділянки мигдалин.

Лазерна терапія має на увазі так званий процес вапоризації. Лазерний промінь, попадаючи на мигдалину, викликає поспупове випаровування уражених ділянок, тим самим не тільки ліквідує хворі тканини, але й вбиває інфекцію.

Лазерне видалення мигдалин - безкровне та безболісне втручання. Проводиться під місцевою анестезією 15-20 хв., не потребує госпіталізації, сприяє благоприємному швидкому одужанню. Після операції рекомендують на деякий час утриматися від прийому гарячих напоїв, гострих і кислих страв.

Подібні операціі якісно проводять далеко не скрізь, так як вони потребують дороговартісного медичного обладнання і великого лікарського досвіду.

Запис на консультацію


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Медичний центр ТОВ "Медичний центр лікаря Тарасюка".
Ліц. МОЗ України №627 від 02.04.2021 року; Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.