fbpx

Фотоепіляція

У Центрі пластичної хірургії та косметології" процедури фотоепіляції проводять на сучасному обладнанні виробництва Італії.

Перевагою обладнання, що використовується є технологія багаторівневої дії (МТЕ™), яка гарантує максимальну ефективність при видаленні волосся. Її принцип полягає в тому, що світлове випромінювання діє на волосяний фолікул та судини, які живлять волосину. Як наслідок, порушується кровопостачання фолікула, а його здатність до відновлення різко знижується. Навіть, якщо зародкові клітини не піддалися повній фотодеструкції, регенерація волосяної цибулини неможлива. Це суттєво підвищує ефективність епіляції.

Завдяки спеціальній системі фільтрів апарата в шкіру потрапляє лише необхідне для епіляції випромінювання, а велика корисна площа дії — 15,75 кв. см і короткий інтервал між імпульсами максимально скорочують термін проведення процедури.

Крім ефективної епіляції, процедура сприятливо впливає на шкіру. Світлове випромінювання запускає процес природньої регенерації, стимулюючи синтез нового колагену і еластину, таким чином відбувається процес омолодження шкіри.

Схожі статті: Фотоомолодження »
Copyright © 2019 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.