fbpx

Мезонитки

Із віком наша шкіра починає старіти, утрачати пружність – з’являються зморшки, шкіра на окремих ділянках провисає. Досить популярним видом безопераційної підтяжки шкіри є армування нитками, що розсмоктуються, − так званими мезонитками. Вони виготовляються зі спеціальних матеріалів на основі полідіоксанону, який давно випробуваний на практиці, застосовується в дитячій хірургії та офтальмології, що гарантує його цілковиту безпечність.

Нитки бувають різної довжини – від 30 до 90 мм. Потрібну довжину добирають залежно від зони встановлення. Мезонитку встановлюють за допомогою голки-провідника, що досить легко відділяється від нитки після введення в тканину. Тому й не завдає пацієнту жодного дискомфорту.

Голка своєю товщиною схожа на голки для мезотерапії, тому під час установлення мезониток не потрібна анестезія. Болючість процедури тредліфтингу (саме так називається встановлення мезониток) не більша, ніж під час інших ін’єкційних косметологічних маніпуляцій. Через деякий час після введення нитки повністю розсмоктуються (180 – 240 діб). До того ж у місцях, де їх установили, утворюється колаген, що забезпечує ефект підтяжки обличчя, він триває протягом 18 місяців.

Таким чином, якщо Ви вибираєте процедуру встановлення мезониток (тредліфтингу), варто знати, що ця методика зовсім нетравматична, голки використовують досить тонкі, вони не потребують жодних розрізів на шкірі, а локальні місця введення голки загоюються досить швидко, що важливо для продовження звичного ритму життя після процедури.

Найновіший спосіб омолодження й тривимірного моделювання забезпечує стійкий ефект підтяжки обличчя. Після повного розсмоктування мезониток в організмі не залишається жодних імплантів, шкіра набуває другої молодості завдяки посиленому синтезу власного колагену.

У своїй практиці ми застосовуємо тільки мезонитки від провідних світових виробників, що клінічно випробувані та мають сертифікацію як у країнах Європи, так і в Україні.

Установлення малотравматичних і безпечних мезониток у багатьох випадках є безсумнівною альтернативою хірургічної підтяжки обличчя.

Copyright © 2019 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.