fbpx

Лікування проблемної шкіри

Чиста й доглянута шкіра обличчя – запорука краси та успіху. Проте сьогодні мати бездоганну шкіру і не докладати до того жодних зусиль майже неможливо. Кожен день наше обличчя піддається впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, внаслідок чого значно погіршується функціонування сальних залоз, з’являються вугрі, камедони, акне.

В ідеалі сальні залози людини повинні виробляти спеціальну маслянисту речовину, яка захищає шкіру від пересихання і впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Але під впливом різних факторів (стрес, гормональний збій, недосип, неправильне харчування, куріння, захворювання внутрішніх органів) сальні залози починають занадто активно працювати, при цьому відбувається уповільнення циклу оновлення клітин. І як підсумок — мертві клітини і бруд залишаються на шкірі обличчя, а сальні залози перестають нормально працювати, закупорюються, збільшуються в розмірах, з’являються чорні цятки та вугрі. Часто подібні проблеми намагаються приховати за товстими шарами декоративної косметики, що зумовлює появу більшої кількості запалень та погіршення стану шкіри. Оскільки вугри знаходяться глибоко всередині, звичайні креми, скраби і маски не допоможуть вивести їх.

Наш професіний лікар-дерматокосметолог точно визначить особливості лікування необхідного саме для Вашої шкіри, що дозволяє уникнути зайвих витрат на непотрібні засоби та процедури та максимально швидко вирішити проблеми.

Однією з найефективніших процедур для лікування проблемної шкіри є чистка. Способів очищення шкіри на сьогоднішній день існує безліч, але перевіреними часом є механічна, ультразвукова та вакуумна чистка. При цьому, кожна чистка призначена для усунення відносно різних дефектів.

У Центрі пластичної хірургії та лазерної косметології пропонуємо Вам професійну чистку та лікування проблемної шкіри.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.