fbpx

Антицелюлітні програми

Антицелюлітні програми – це комплекс чітко підібраних процедур, які допоможуть позбавитись від целюліту та зайвого жиру. Ми радимо Вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс заходів в залежності від ділянки та ступеня целюліту. Підхід до лікування має бути комплексним, багатогранним. При можливості, краще використовувати в лікуванні декілька процедур паралельно або послідовно. 

 

У Центрі пластичної хірургії та лазерної косметології пропонуємо Вам такі програми: 

Кавітація
Є одним з найновіших способів у боротьбі з целюлітом. Кавітація – це вплив ультразвуком на жирову клітину, з допомогою якого відбувається її розщеплення та виведення з організму природним шляхом. Результат є миттєвим та видимим. Кавітація ефективна не лише у боротьбі з самим целюлітом, а також для зменшення об’ємів у проблемних зонах. Курс процедур визначає лікар, при огляді. Середня кількість процедур – 10 сеансів.  

 

Антицелюлітний масаж
Є різновидом класичного масажу, який допомагає посилити кровообіг в підшкірній клітковині, в першу чергу, в проблемних зонах, оскільки целюліт більш схильний утворюватися в місцях із сповільненою циркуляцією крові. З’явившись, він ще більше посилює цю проблему, створюючи осередок застою. Саме з допомогою масажу в підшкірно-жировій клітковині починають інтенсивно розщеплюватися жири.  

 

Мезотерапія тела
Мезотерапія при целюліті є ефективним методом у боротьбі проблемними ділянками тіла. Під час процедури підшкірно вводяться лікарські препарати і біологічно активні речовини, з допомогою яких поліпшується тургор тканин, відновлюється мікроциркуляція в шкірі, покращуються обмінні процеси. Тонус судин і лімфовідтік у цій зоні поліпшуються. Результат буде помітний у середньому через 1-2 процедури. Так само показано профілактичне лікування, приблизно 1 раз на 2 місяці. 

  

Вакуумно-роликовий масаж
Вакуумно-роликовий масаж є одним з методів боротьби з целюлітом, та ділянками обвислої шкіри. За допомогою цього масажу можна отримати хороші результати по зменшенню стадії целюліту та підтягненню шкіри в цих місцях. Вакуумно-роликовий масаж може використовуватись, як в комплексі із іншими методами (кавітація, обгортання, пресотерапія) так і самостійно. За допомогою вакууму відтягується шкіра, в місцях впливу підвищується циркуляція крові, внаслідок чого зменшується об’єм жирової клітини, що у свою чергу, зменшує об’єм жирових відкладень. Рекомедований курс процедур складає 8-12 сеансів.  

 

Лікувальні обгортання
Сенс обгортань в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами з допомогою яких вона набуває пружності, а також спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркуляція крові. Проводиться процедура у 3 цикли: скрабування, нанесення гелю, крему або мусу та лімфодренажний масаж з маслом. Обгортання проходять курсом у 10 сеансів. 

Copyright © 2019 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.