fbpx

Абдоменопластика

Швидкий і радикальний спосіб відновити красивий контур живота та правильні пропорції передньої черевної стінки - це зробити операцію пластики живота.

Абдоменопластика ( пластика жовота ) - оперативне втручання з метою корекції форми живота, видалення зайвої жирової тканини, моделювання талії.

Під час проведення операції видаляється не тільки жир з ділянки живота, але й перерозтягнута надлишкова шкіра, укріплюються м'язи передньої черевної стінки; забираються стриї, рубці та шрами; пупкові, пахові та післяопераційні грижі, якщо такі мають місце бути.

Іноді, абдоменопластика супроводжується ліпосакцією передньої черевної стінки. В такому випадку ліпосакція є підготовчим етапом до основної процедури. З бажанням отримати ідеальний живіт в наш Центр пластичної хірургії та лазерної косметології звертаються як жінки, так і чоловіки, котрі знаходяться у відносно хорошій спортивній формі, але занепокоєні надмірною кількістю жирових відкладень в зоні живота. Важливо відзначити, що пластика живота - це не миттєве схуднення чи альтернатива дієтам. Головна ії мета - корекція, поверненяя плаского та рівного живота.

Операція проводиться коли наявні:

  • складки шкіри;
  • шкірно-жировий "фартух";
  • дряблість та ослаблення м'язів передньої черевної стінки;
  • дряблість та провисання шкіри живота, стриї, рубці.

Абдоменопластика проводиться під загальним наркозом. Тонкий косметичний шов накладають в нижній частині живота - це приховує момент виконання операції, при необхідності паралельно проводять пластику пупкової зони.

Пластика живота - технічно найбільш складна операція. Такі операції проводять тільки спеціалісти екстра-класу, хірурги з великим досвідом роботи. 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.