fbpx

Мамопластика

Мамопластика (корекція грудей) – це можливість назавжди позбавитися комплексів, відчути себе повноцінною жінкою із гарними естетичними формами. Корекція грудей допоможе Вам при вроджених або набутих вадах молочних залоз (асиметрії, дефектів сосків).

В нашому Центрі пластичної хірургії і лазерної пластики в м.Рівне проводять операції збільшення грудей, їх реконструкції та корекції, а також операції редукційного характеру (для зменшення розмірів молочних залоз).

У нас Ви можете збільшити груди за допомогою ендопротезування - інтеграції імпланта необхідного розміру. Під час такої операції може бути проведене видалення надлишків шкіри і переміщення сосково-ареолярного комплексу у відповідне положення на ваших грудях.
Операція з реконструкції молочних залоз показана для пацієнтів, які перенесли мастектомію, для тих, хто хоче отримати привабливу естетичну форму і об’єм грудей, нівелювати внутрішні комплекси щодо розміру своїх грудей.

Проводять операцію в два етапи:

  • Перше вставляється експандер для розтягнення тканин;
  • Приблизно через півроку його міняють на силіконовий імплант.

Редукційна мамопластика застосовується при надмірному розвитку молочних залоз.

Оперують під загальним наркозом і така операція може тривати 2,5 – 3 години. Надалі пацієнту необхідно носити компресійну білизну впродовж одного місяця. Також обмежитися тимчасово у фізичних навантаженнях.

В Центрі пластичної хірургії та лазерної косметології індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Якісний медицинський догляд «до», «під час» та «після» пластичного збільшення грудей
Пластична операція – легко та безпечно! Гарантія успіху!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.