fbpx

Пластика гомілок (круропластика)

Круропластика - пластична операція, яка виправляє форму ніг шляхом корекції об'єму гомілок.
Мета круропластики - відновити недостатній м'язевий об'єм гомілок за допомогою високотехнологічних силіконових імплантів, надати ногам правильну і красиву форму, зробити ноги максимально привабливими.

Курорпластика - справжнє спасіння не тільки для жінок, але також і для чоловіків - професійних атлетів, бодібілдерів.

Покази до операції:

  • викривлення (псевдокривизна гомілок);
  • надмірна худорлявість ніг;
  • естетичне невдоволення формою або об'ємом гомілок. 

В більшості випадків покази до пластики гомілок є відносними, головним з них є бажання пацієнта покращити форму ніг. 

В Центрі пластичної хірургії та лазерної косметології в Рівному для отримання бажаного естетичного результату круропластику успішно поєднують з ліпосакцією та ліпофілінгом.

Пластику гомілок проводять із застосуванням спінальної анесетзії або загального наркозу. Після встановлення імплантів накладають косметичні шви, які забезпечують високу ефективність корекції. Через декілька днів ви можете повернутися до звичайного ритму житття, з частковим обмеженням фізичних навантажень.

Під час проведенення будь-якої пластичної операції потрібні не лише висока майстерність і великий досвід, але й відчуття естетичного смаку та міри, котрими в повному обсязі володіє ведучий пластичний хірург клініки Тарасюк Петро Миколайович.

 

Безболісна та безпечна операція, проведена в нашій клініці, позбавить вас невдоволення зовнішнім виглядом та зробить  володарем струнких ніг! 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.