fbpx

Пластична

Ліпосакція

Сучасні стандарти краси "нав’язують" нам естетику витончених форм, і ми прагнемо їм відповідати - бути стрункими та підтягнутими.

Сьогодні в арсеналі пластичних хірургів є потужна зброя, що бореться із зайвою вагою та допомагає зкоректувати фігуру.

Ліпосакція ‒ хірургічне втручання, спрямоване на видалення надлишкової жирової тканини, один із багатьох сучасних засобів корекції контурів тіла. Ліпосакція - це окрема хірургічна процедура, але може бути і частиною в підготовці до більш складного процесу - процесу ліпофілінгу (перерозподіл жирової тканини в організмі людини).
Ліпосакцію успішно застосовують, коли необхідно швидко та безпечно для здоров’я видалити жирові відкладення в таких проблемних зонах:

  • підборіддя та шия;
  • бокова й задня поверхні плечей;
  • підлопаткові зони;
  • зона грудей;
  • бокові поверхні тулуба;
  • передня черевна стінка;
  • внутрішня та зовнішня поверхні стегон;
  • зони колінних суглобів.

Сьогодні існує декілька методик проведення ліпосакції, та медична практика останніх років показала - перші позиції займає класична ліпосакція, ультразвукова та шприцева. 
Класична (вакуумна) ліпосакція - родоначальник усіх видів видалення жиру. Під час вакуумної ліпосакції шар підшкірно-жирової клітковини в потрібному місці руйнується і видаляється за допомогою канюлі (порожниста голка малого діаметру) та вакуумного відсмоктувача через невеликі проколи, які не залишають слідів. Фрагментацію жиру забезпечують точні рухи хірурга канюлею.

Ультразвукова ліпосакція (ліпомоделювання) - спеціалісти називають сенсацією в ліпосакції.
Під час ультразвукової ліпосакції жирові клітини пошкоджуються не механічним шляхом, а руйнуються під дією ультразвуку. Під впливом потужної звукової хвилі підшкірна жирова клітковина зігрівається і перетворюється на емульсію, яка легко видаляється через тонкі титанові канюлі (голки діаметром 2 мм) за допомогою вакуумного відсмоктувача. Застосовуючи цей метод, ми уникаємо небажаного травмування шкіри та пошкодження навколишніх клітин і нервів. Ультразвук, який подається під час процедури, руйнує жирові відкладення назавжди, що дає стійкий результат і тривалий ефект ліпомоделювання.

Шприцева ліпосакція ‒ найбільш делікатний вид ліпосакції. Він застосовується для корекції проблемних зон, що потребують видалення невеликої кількості жирової тканини (до 0,5 літра). Видаляють жирові клітини через шприц, що дає можливість відсмоктувати жир маленькими дозами. Операція займає значно більше часу, ніж стандартне втручання, проте ми отримуємо достойний естетичний ефект.

Вибір методу ліпосакції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, структур та розмірів підшкірної жирової клітковини. Триває ліпосакція від 30 хвилин до кількох годин. Реабілітація залежить від складності втручання та об’єму жиру, що видаляється, передбачає носіння компресійної білизни.

Слід пам’ятати, що ліпосакція ‒ це хірургічне втручання, тому для прийняття рішення вибору техніки ліпосакції обов’язкове попереднє обстеження та консультація спеціаліста.

У Центрі пластичної хірургії та лазерної косметології вже більше 20 років операції ліпосакції успішно практикує пластичний хірург ТАРАСЮК Петро Миколайович.

Великий досвід роботи хірурга дає можливість лікарю виконати ліпосакцію будь-якої проблемної зони, з підбором ідеального способу саме для вас.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Copyright © 2021 Центр пластичної хірургії та лазерної косметології. Ліц. МОЗ України АА, №367933 від 19.09.2007 р.